Bądź na bieżąco - RSS

O Mnie

Na naszym blogu ukazuja się artykuły pisane przez pracowników naszej firmy oraz gości . Chcemy przez to podzielić się swoimi  odczuciami  dotyczącymi  stylu życia , mebli oraz nowych, ciekawych projektów.

Tomasz

Tomasz

Witam ! Jestem Tomek Woźniak, pracuję w firmie DLLER  od 1996 roku tj od momentu jej powstania –  jestem jej założycielem.

Jakie jest Twoje ulubione jedzenie lub posiłek?

Najbardziej smakuje mi polskie tradycyjne jedzenie ale ogólnie nie należę do smakoszy i nie przywiązuje zbyt uwagi do tego co jem.

Jest wielu pisarzy ale zawsze książki przeczytane w latach młodzieńczych są najmilej wspominane , a tu wymienić musiałbym Sienkiewicza z jego trylogią i „Quo vadis” , a z pisarzy zagranicznych Ernesta Hemingwaya i oczywiście jego „Stary człowiek i morze” oraz  „Komu bije Dzwon”

.

Wayne

Wayne

I am Wayne Maxwell , I am the father of my two children Max and Emmy . I like to think i am creative and spend most of my time working on ideas or dreaming depends which way you look at it .

What is your favourite food or meal? I could not really say I have a favorite food , I love all food , I would say that I  do like spicy food , cooking is one of my favorite pastimes .

What is your favourite colour? Green , the greens that you get when you look at nature , all working together.

What is your favourite music / singer/ band? This is a hard one as I listen to loads of music , I do hate pop.

.

Ella BlogEla

Cześć! Jestem Ela. Jestem matką trójki dzieci, toteż większość czasu poświęcam na opiekę nad nimi i prowadzenie domu. Ale ostatnio postanowiłam zrobić coś dla siebie i troszeczkę się rozwinąć. Zapisałam się na roczny kurs o kierunku ‘Architektura wnętrz’.  Wybrałam ten temat, ponieważ od kilku miesięcy pomagam w prowadzeniu salonu meblowego DLLER i taka elementarna wiedza w tym zakresie bez wątpienia się przyda. Poza tym zawsze mnie to interesowało. Lubię również gotować, podróżować, a w wolnej chwili poczytać dobrą książkę.

Jaka jest twoja  ulubiona potrawa lub danie?

Lubię kuchnię polską. Potrawy ze ziemniaków. I uwielbiam połączenie pomarańczy z  czekoladą.

.

SylwiaASylwia

Witam! Mam na imię Sylwia. Zajmuje się doradzaniem klientom i sprzedażą mebli w Dller. Na co dzień prowadzę dom. Uwielbiam spotykać się ze znajomymi, grać w kręgle i czytać.

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepiej aktywnie.

Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?

Madagaskar. Chciałabym zobaczyć aleję baobabów.

.

AgaProfile1Agnieszka

Nazywam się Agnieszka Kwiatkowska do nie dawna pisałam o sobie , że jestem przede wszystkim mamą ale od jakiegoś czasu obok tej mamy pojawiają się i inne ważne rzeczy którymi się zajmuje. od dwóch lat prowadzę bloga Z potrzeby piękna…, który przyczynilł się do zmian w moim życiu, ooooo no proszę to właśnie dzięki niemu  jestem teraz w tym miejscu i pisze te słowa:) a także z wielkim sercem i oddaniem wydaje pierwszy internetowy magazyn NIE TYLKO DZIECIAKI, którego jestem również współtwórcą. A co poza tym? Poza tym to biegam po internecie częściej niż po zakupy i z przyjemnością podzielę się przepięknymi zdjęciami wnętrz, stronami które inspirują każdego dnia i pomysłami na każdą porę roku. Zapraszam serdecznie.